HAKKıNDA

Ekim 2002'de kurulan Shanghai China Lithium Industrial Co., Ltd, yeni kurulan Şangay Kimya Endüstrisi Parkı'na bitişiktir. Uzun zamandır lityum, rubidyum ve sezyum endüstrileri ile uğraşan bir dizi yerli uzman tarafından oluşturulmuştur. 2009 yılında, Çin Lityum Sanayi sermaye artışı ve genişleme gerçekleştirdi. Şu anda, Çin Lityum Sanayi, toplam 30 milyon yuan yatırım ve 30 milyon yuan kayıtlı sermaye ile 70 dönümden fazla bir alana sahiptir. 2011 yılında Şangay'da yüksek teknoloji ürünü bir işletme olarak kabul edildi, 2012 yılında Ulusal Bilim ve Teknoloji Kurumsal Teknoloji İnovasyon Fonu'nu kazandı. Şirketin yıllık 6.000 ton lityum dihidrojen fosfat tesisi üretimi vardır; yıllık 1.000 ton pil seviyesi ve yapı malzemesi kalitesinde, % 99,99, 999 yüksek saflıkta lityum karbonat tesisi üretimi ile; yıllık 500 ton pil seviyesi lityum hidroksit tesisi üretimi; Lityum perklorat seviyesi, lityum boroflorür atölyesi; Yıllık 300 ton yüksek saflıkta lityum florür atölyesi üretimi ile; ayrıca çok türlü bir atölye, lityum asetat, susuz lityum hidroksit, lityum sülfat, lityum fosfat, susuz iyot Lityum, lityum nitrat, lityum klorür, lityum bromür, lityum tert-butoksit, lityum metoksit, lityum kromat, her türlü sezyum tuzu, Rubidyum tuzu daha erken bir başlangıç, iyi teknoloji, ürün çeşitliliği gibi düzinelerce ürün, işletmenin daha iyi bilinen otoritesini tamamlıyor. Şirket, bilimsel araştırma ve geliştirmeyi temel olarak, lityum pillerin ve elektrolit malzemelerinin pozitif elektrodunu, merkez olarak daha fazla pazar çeşidine, müşteriye ve ekonomik faydalara güvenmek için destekledi. Ve Çin'in lityum tuzu ve ilgili endüstrileri için yukarı ve aşağı girişimlerin ortak gelişimi, gerekli katkıyı yapmak için.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Rubidyum Klorür nedir

Rubidyum Klorür, RbCl kimyasal formülüne sahip bir alkali metal halojenürdür. Suda çözünür ve alkolde az çözünür olan beyaz kristal bir tozdur.


Şangay'da Lityum Çin Uluslararası Pil Teknolojisi Fuarı

2016 yılında, Çin Uluslararası Pil Teknolojisi Fuarı Shenzhen ve Şangay Lityum... Ayrıntılar>


Sezyum Florür Kullanımları

Sezyum Florür organik kimyada iyi bir bazdır, çünkü florür iyonu çok nükleofilik değildir.


Lityum Tetrafloroborat nedir

Lityum Tetrafloroborat, LiBF4'ün moleküler formülüne ve 93. 74'lük bir moleküler ağırlığa sahiptir. Esas olarak lityum iyon pil elektrolit için bir elektrolit lityum tuzu olarak kullanılır.


Lityum Karbonat Nedir (Ceramatic Grade)

Lityum Karbonat (Ceramatic Grade) inorganik bir bileşik, renksiz monoklinik kristal veya beyaz toz, yoğunluk 2.11g/cm3, erime noktası 723 ° C, seyreltik asit içinde çözünür, suda az çözünür ve soğuk suda sıcak sudan daha fazla çözünür. büyüktür, alkol ve asetonda çözünmez.


Kaliteli Lityum Karbonat (Ceramatic Grade) karbonizasyon arıtma sistemi süreci tanıtımı

Seramik endüstrisinin hızla gelişmesiyle birlikte, kaliteli Lityum Karbonat (Ceramatic Grade) talep artmaya devam ediyor, uygulama kapsamı genişlemeye devam ediyor ve lityum karbonatın saflık gereksinimleri gittikçe yükseliyor.


Rubidyum Karbonat'ın temel amacı nedir

Rubidyum Karbonat genellikle reaktifler ve kimya endüstrisi ve cam endüstrisi için hammadde olarak kullanılır.


Lityum tetraborat ana uygulaması

Lityum tetraborat beyaz kristaller olarak görünür. Erime noktası 930 ° C'dir. Suda az çözünür, etanol ve diğer organik çözücüler içinde çözünmez. Genellikle pentahidrat.


daha fazla göster