PAR 

Dibināta 2002. gada oktobrī, shanghai china lithium industrial co, ltd ir blakus jaunizveidotajam šanhajas ķīmiskās rūpniecības parkam. To veido vairāki vietējie eksperti, kas jau sen nodarbojas ar litija, rubīdija un cēzija rūpniecībā. 2009. gadā "china lithium industrial" veica kapitāla pieaugumu un paplašināšanos. Šobrīd ķīnas litija rūpniecības kopējā platība ir vairāk nekā 70 akriem ar kopējo ieguldījumu 30 miljoni juaņu un reģistrēto kapitālu 30 miljoni juaņu. Tā ir atzīta par augsto tehnoloģiju uzņēmumu šanhajā 2011. gadā, uz 2012, tā ieguva nacionālo zinātnes un tehnoloģiju uzņēmumu tehnoloģiju inovāciju fonds. Uzņēmumam ir 6,000 tonnas lítija diūdeņraža fosfāta rūpnīcas gada produkcija; ar 1000 tonnu akumulatora līmeni un celtniecības materiālu pakāpi, 99,99%, 99,999% augstas tīrības pakāpes litija karbonāta augu; ikgadējā produkcija 500 tonnu akumulatora līmeņa litija hidroksīda augu; līmeņu litija perhlorāta, litija borofluorīda darbnīca; Ar ikgadējo produkciju 300 tonnu augstas tīrības tīrības litija fluorīda darbnīca; arī uzbūvēts daudzsugu darbnīca, litija acetāts, bezūdens litija hidroksīds, litija sulfāts, litija fosfāts, bezūdens joda litija, litija nitrāts, litija hlorīds, litija bromīds, litija tert-butoksīds, litija metoksīds, litija hromāts, visu veidu cēzija sāls, Rubīdija sāls desmitiem produktu, piemēram, ražošanu agrāku sākuma, labi tehnoloģijas, produktu šķirnes pabeigt plašāk pazīstamu autoritāti uzņēmuma. Uzņēmums atbalstīt zinātnisko pētniecību un attīstību kā pamatu, pozitīvo elektrodu litija baterijas un elektrolītu materiālus kā mugurkaulu, lai paļautos uz vairāk šķirņu tirgu, klientu un ekonomisko ieguvumu, kā centrs, Un kopīga attīstība augšteces un downstream uzņēmumiem ķīnas litija sāls un saistītās nozares attīstību, lai sniegtu savu pienācīgu ieguldījumu.

skatīt vairāk

NEWS

Kas ir rubīdija hlorīds

Rubīdija hlorīds ir sārmu metālu halogenīds, kura ķīmiskā formula ir rbcl. Tas ir balts kristālisks pulveris, šķīst ūdenī un nedaudz šķīst spirtā.

2021-09-06 skatīt vairāk

Litija šanhajā ķīnā starptautiskā akumulatoru tehnoloģiju izstāde

2016. gadā ķīnas starptautiskā akumulatoru tehnoloģiju izstāde notika šendženā un šanhajas litija kā... Informācija>>

2016-06-01 skatīt vairāk

Cezija fluorīda izmantošana

Cēzija fluorīds ir laba bāze organiskajā ķīmijā, galvenokārt tāpēc, ka tā fluorīds nav ļoti nukleofils.

2021-09-14 skatīt vairāk

Kas ir litija tetrafluoroborāts

Litija tetrafluoroborātam ir libf4 molekulārās formulas un molekulārais svars 93,74. To galvenokārt lieto kā litija elektrolīta sāli litija jonu akumulatora elektrolītam.

2021-09-17 skatīt vairāk

Kas ir litija karbonāts (keramikas pakāpe)

Litija karbonāts (keramikas pakāpe) ir neorganisks savienojums, bezkrāsains monoklīniskais kristāls vai balts pulveris, blīvums 2,11g/cm3, kušanas temperatūra 723 ° c, šķīst atšķaidītā skābē, nedaudz šķīst ūdenī, un vairāk šķīst aukstā ūdenī nekā karstā ūdens tas ir liels, nešķīst alkoholā un acetonā.

2021-09-23 skatīt vairāk

Kvalitātes litija karbonāta (keramikas pakāpes) karbonizācijas attīrīšanas sistēmas procesa ieviešana

Ar strauju attīstību keramikas rūpniecībā, pieprasījums pēc kvalitātes litija karbonāta (keramikas pakāpe) turpina pieaugt, pielietojuma apjoms turpina paplašināties, un litija karbonāta tīrības prasības kļūst augstākas un augstākas.

2021-09-30 skatīt vairāk

Kas ir galvenais rubīdija karbonāta mērķis

Rubīdija karbonātu bieži izmanto kā izejvielu reaģentiem un ķīmiskajai rūpniecībai un stikla rūpniecībai.

2021-10-14 skatīt vairāk

Litija tetraborāta galvenais pielietojums

Kā baltie kristāli parādās litija tetraborāts. Kušanas temperatūra ir 930 ° c. Viegli šķīst ūdenī, nešķīst etanolā un citos organiskos šķīdinātājos. Parasti pentahidrāts.

2021-06-10 skatīt vairāk

skatīt vairāk