APIE MUS

Įkurta 2002 m. spalio mėn., šanchajus kinijos ličio pramonės co, ltd yra greta naujai įsteigto šanchajaus chemijos pramonės parko. Jį sudaro nemažai vietinių ekspertų, kurie nuo seno užsiima ličio, rubidžio ir cezio pramonėmis. 2009 m. „ china lithium industrial “padidino kapitalą ir išplėtė. Šiuo metu kinijos „ lithium industrial “bendras plotas yra daugiau nei 70 arų, o bendra investicija yra 30 milijonų juanių, o registruotas kapitalas-30 milijonų juanių. Ji buvo pripažinta kaip aukštųjų technologijų įmonė šanchajuje 2011 m., 2012 m. ji laimėjo nacionalinį mokslo ir technologijų įmonių technologijų inovacijų fondą. Bendrovės metinė produkcija yra 6000 tonų ličio divandenilio fosfato gamyklos; metinė produkcija yra 1000 tonų akumuliatoriaus lygio ir statybinių medžiagų, 99,99%, 99,999% didelio grynumo ličio karbonato gamykla; metinė produkcija 500 tonų akumuliatoriaus lygio ličio hidroksido gamykla; ličio perchlorato lygis, ličio borofluorido dirbtuvės; Su metine 300 tonų didelio grynumo ličio fluorido dirbtuvėms; taip pat pastatytas kelių rūšių dirbtuvės, ličio acetatas, bevandenis ličio hidroksidas, ličio sulfatas, ličio fosfatas, bevandenis jodo litis, ličio nitratas, ličio chloridas, ličio bromidas, ličio tert-butoksidas, ličio metoksidas, ličio chromas, visų rūšių cezio druska, Rubidžio druska dešimtys produktų, tokių kaip ankstesnio pradžios, gerai technologijų, produktų įvairovė, visiškai labiau gerai žinomas įmonės autoritetas. Bendrovė palaiko mokslinius tyrimus ir plėtrą kaip pagrindą, teigiamas elektrodas ličio baterijų ir elektrolitų medžiagų kaip stuburas remtis daugiau įvairių rinkų, klientų ir ekonominės naudos, kaip centras, Ir bendra kinijos ličio druskos ir susijusių pramonės įmonių plėtra, siekiant tinkamai prisidėti.

Rodyti daugiau

žINIOS

Kas yra rubidžio chloridas

Rubidžio chloridas yra šarminių metalų halogenidas, kurio cheminė formulė yra rbcl. Tai balti kristaliniai milteliai, tirpsta vandenyje ir mažai tirpsta alkoholyje.

2021-09-06 Rodyti daugiau

Ličio šanchajuje kinija tarptautinė akumuliatorių technologijos paroda

2016 m. kinijos tarptautinė akumuliatorių technologijos paroda vyko šendžene ir šanchajaus ličio... Informacija>>

2016-06-01 Rodyti daugiau

Cezio fluoro panaudojimas

Cezio fluoridas yra gera organinės chemijos bazė, daugiausia todėl, kad jo fluoro jonas nėra labai nukleofilinis.

2021-09-14 Rodyti daugiau

Kas yra ličio tetrafluoroboratas

Ličio tetrafluoroborato molekulinė formulė yra libf4, o molekulinė masė-93,74. Jis daugiausia naudojamas kaip ličio jonų akumuliatoriaus elektrolito elektrolito elektrolito elektrolito elektrolitas.

2021-09-17 Rodyti daugiau

Kas yra ličio karbonatas (keramikos laipsnis)

Ličio karbonatas (keramikos laipsnis) yra neorganinis junginys, bespalvis monoklininis kristalas arba baltas milteliai, tankis 2,11g/cm3, lydymosi temperatūra 723 ° c, tirpsta praskiestoje rūgštyje, mažai tirpsta vandenyje, ir tirpsta šaltame vandenyje nei karštas vanduo yra didelis, netirpsta alkoholio ir acetono.

2021-09-23 Rodyti daugiau

Kokybės ličio karbonato (keramikos klasės) karbonizacijos valymo sistemos proceso įvadas

Sparčiai plėtojant keramikos pramonę, kokybės ličio karbonato (keramikos klasės) paklausa ir toliau didėja, taikymo sritis ir toliau plečiasi, ir ličio karbonato grynumo reikalavimai tampa vis didesni ir aukštesni.

2021-09-30 Rodyti daugiau

Kas yra pagrindinis rubidžio karbonato tikslas

Rubidžio karbonatas dažnai naudojamas kaip reagentų ir chemijos pramonės bei stiklo pramonės žaliava.

2021-10-14 Rodyti daugiau

Pagrindinis ličio tetraborato taikymas

Ličio tetraboratas pasirodo kaip balti kristalai. Lydymosi temperatūra yra 930 ° c. Mažai tirpsta vandenyje, netirpsta etanolyje ir kituose organiniuose tirpikliuose. Paprastai pentahidratas.

2021-06-10 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau