درباره ما

شانگهای چین Lithium Industrial Co، Ltd در اکتبر ۲۰۰۲ تاسیس شده در پارک صنعتی شیمیایی شانگهای تاسیس شده است. این کار توسط تعدادی از متخصصان داخلی تشکیل می شود که در صنایع های لیتیوم، روبیدیم و سزیوم بوده اند. در سال ۲۰۰۹ چین لیتیوم صنعتی افزایش سرمایه گذاری و توسعه افزایش یافت. در حال حاضر صنعت لیتیوم چین یک منطقه بیش از ۷۰ هکتار دارد با سرمایه گذاری کل ۳۰ میلیون یوان و سرمایه گذاری ثبت شده ۳۰ میلیون ثبت شده است. يوان در سال ۲۰۱۱ به عنوان یک شرکت فناوری بالا در شانگهایی شناخته شده است که در سال ۲۰۱۲ صندوق نوآوری فناوری ملی علوم و فناوری فناوری شناخته شده است. این شرکت خروجی سالانه ۶۰۰۰ تن گیاه لیتیوم دیهیدروژن فاسپات دارد. با خروجی سالانه 1000 تن سطح باطری و ساختمان های ساختمانی، 99. 99 درصد، 99. ۹۹۹۹ درصد گیاه لیتیم کربنات ارتفاع بالا، خروجی سالیانه ۵۰۰ تن گیاه لیتیم هیدروکسید سطح باتری، سطح لیتیوم پرکلرات، کارگاهی لیتیوم بوروفورید با خروجی سالیانه ۳۰۰ تن کارگاه لیتیوم فلوئورید ، و همچنین یک کارگاه چند انواع بسیار ساخته شد، استات لیتیوم، لیتیوم هیدروکسید، لیتیوم سولفت، لیتیوم فاسپات لیوتیوم لیتیم نیترات لیتیم کلرید، لیتیم برومید لیتیوم تر اکسید، لیتیوم متوکسید، کروات لیتیوم، همه نوع نمک سزیم دوازدهای محصولاتی مثل تولید یک شروع قبلی، تکنولوژی خوبی انواع محصولات اجازه ي شناخته تري از سازمان شرکت شرکت تحقيقات و توسعه علمي رو به عنوان اساسي الکترود مثبت باطری های لیتیم و مواد الکترولیت به عنوان استخون پشتی برای تکیه به انواع بیشتری از بازار، مشتری و مزایای اقتصادی به عنوان مرکز و توسعه مشترک شرکت های بالایی و پایین جریان برای نمک لیتیوم چین و توسعه صنایع مربوط به صنایع چین برای هدایت شایسته آن است.

بیشتر ببینید

اخبار

روبیدیم کلرید چیه

روبیدیم کلرید یک الیای الیایی با فرمول شیمیایی RbCl است. یک پودر کریستال سفید است که در آب حل می شود و کمی در الکل حل می شود.


لیتیوم در نمایشگاه بین المللی باتری شانگهای چین

در سال 2016 تکنولوژی بین المللی باتری چین در شنژن و شانگهای لیتیوم برگزار شد... جزئیات>


استفاده از فلورید

فلوئورید سیسیم پایهٔ خوبی در شیمی شیمی طبیعی است، عمدتاً زیرا یون فلورید آن بسیار نوکلئوفیلیک نیست.


لیتیوم تکافلورورورت چیه

لیتیوم Tetrafluoroborate یک فرمول مولکولی از LiBF4 و یک وزن مولکولی ۹۷۴ است. به عنوان یک نمک الکترولیت لیتیم برای الکترولیت لیتیوم یون استفاده می شود.


لیتیوم کاربونات چیست)

لیتیم کاربوات (گراد سیرااتی) یک ترکیب شیمیایی است، کریستال مونوکلینیک بدون رنگ یا پودر سفید است. چگال 2.11g/cm3، نقطه ذوب شدن 723 °C، قابل حل در اسيد کوهي، کمي در آب حل ميشه و در آب سرد تر از آب گرم عظیم، در الکل و استتون غیر قابل حل است.


معرفی فرایند پاکسازی سیستم کربنیزی کیفیت لیتیم کاربنات (درجه بندی کربنیزیت مرکزی)

با توسعه سريع صنعت سراميک، تقاضاي کيفيت ليتيم کاربوات (گراد سيرااتيک) افزايش پيدا ميکنه گسترش درخواست ادامه دارد و نیازهای پاکیزگی لیتیم کربنات در حال بالاتر و بالاتر می شود


هدف اصلی روبیدیم کاربنات چیه

روبیدیم کاربنات اغلب به عنوان یک مواد خام برای رژه ها و صنعت شیمیایی و صنعت شیمیایی استفاده می شود.


کاربرد اصلی لیتیوم

لیتیوم تترابورات به عنوان کریستال سفید ظاهر میشه نقطه ذوب کردن 930 درجه ي هست کمی در آب حل نشدنی در اتانول و دیگر حلقه های آلیک معمولا پنتائيدرات


بیشتر ببینید